Новини 2017-08-10 13:53

ГПУ повідомила про підозру посадовцям Міноборони за розкрадання майже 70 млн грн

З метою забезпечення відшкодування завданої шкоди на майно обвинувачених наклали арешт.

Головна військова прокуратура повідомила про підозру п'ятьом посадовцям Міністерства оборони України в привласненні бюджетних коштів. Про це 10 серпня повідомила прес-служба Генеральної прокуратури. 

"На підставі зібраних доказів 5 колишнім і нинішнім керівникам Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.367 (службова недбалість) та ч.2 ст.425 (недбале ставлення до військової служби) КК України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що з метою забезпечення відшкодування завданої шкоди на майно обвинувачених наклали арешт.

"Виконувач директора зазначеного вище департаменту та начальник одного з управлінь цього департаменту оформили договори купівлі-продажу, за яким Міноборони незаконно виплатила ряду фірм-постачальників засобів захисту 32,6 млн гривень ПДВ (незважаючи на те, що згідно законодавства, операції з постачання військових касками і жилетами на час проведення АТО звільнені від оподаткування). У цьому ж кримінальному провадженні повідомлено про підозру учаснику та директору та головному бухгалтеру підприємства-постачальника, які привласнили кошти Міністерства оборони на суму 34,1 млн грн", - повідомляє прес-служба відомства

Обвинувальні акти щодо всіх зазначених осіб направлені до суду. 

схожі новини