Новини 19:41

Суд обрав запобіжний захід одному з фігурантів у справі розкрадання коштів проекту "Стіна"

Кошуба - директор компанії генпідрядника, яка брала участь у будівництві.

Солом’янський районий суд Києва обрав запобіжний захід одному з фігурантів справи щодо розкрадання коштів на будівництві проекту "Стіна" Олександру Кошубі. Про це повідомляє 112 телеканал.

"Суд обрав Олександру Кошубі в якості запобіжного заходу 60 діб тримання під вартою з альтернативою внесення заяви трохи більше 3,5 млн грн", - йдеться у повідомленні 

Кошуба - директор компанії генпідрядника, яка брала участь у будівництві проекту "Стіна".

Сторона обвинувачення стверджує, що роботи були виконані не в повній мірі. Натомість в акті виконаних робіт було вказано, що всі роботи виконані.

Згідно з повідомленням, Кошуба відмовився від внесення застави через її надмірно велику суму.

Читайте також: Журналісти назвали прізвища затриманих за підозрою у розкраданні коштів проекту "Стіна"

Нагадаємо, 8 серпня детективи НАБУ та прокурори САП затримали шістьох осіб, ймовірно причетних до розкрадання коштів так званого проекту «Стіна». Серед затриманих — службові особи Державної прикордонної служби та підприємств-підрядників. Того ж дня затримано ще одну особу яка, за версією слідства, виконувала роль посередника.

За даними САП, висновки проектно-містобудівної експертизи засвідчують, що внаслідок фінансових махінацій державі завдано збитків у розмірі 16 млн 688 тис. грн при будівництві "Стіни".

9 серпня детективи НАБУ повідомили про підозру всім затриманим.

схожі новини