Новини 2017-08-11 15:28

Єврокомісія перерахувала країни, які постраждали від заражених токсинами яєць

Продукція також потрапила в дві країни, що не входять до Євросоюзу.

Від заражених інсектицидом фіпронілом  курячих яєць постраждали дві категорії країн - держави, де сталося зараження яєць, і держави, які закупили яйця по імпорту, повідомив офіційний представник Єврокомісії Даніель Росаріо.

"Ми маємо інформацію за нинішнім станом, отриману по європейському каналу швидкого оповіщення. Про які країни йдеться? Перш за все, це держави, де низка господарств була блокова - Бельгія, Німеччина, Нідерланди, Франція ", - зазначив прес-секретар.

Крім них, група країн ЄС отримала потенційно заражену продукцію з господарств вищеназваних чотирьох держав, пояснив Росаріо. Він перерахував Австрію, Велику Британію, Данію, Ірландію, Італію, Люксембург, Польщу, Румунію, Словаччину, Словенію, Францію і Швецію.

Крім того, сказав представник Єврокомісії, продукція заблокованих в Європі господарств потрапила в дві країни, що не входять до Євросоюзу - Швейцарію і Гонконг.

Нагадаємо, Європейська комісія 26 вересня проведе нараду високого рівня за участю урядовців та представників служб з безпеки продовольства всіх держав-членів, яких зачепила проблема заражених фіпронілом курячих яєць

схожі новини