Новини 2017-08-29 08:05

Зникнення українця в Білорусі. ФСБ виманила Павла Гриба через 17-річну росіянку – ЗМІ

Дівчина розповіла журналістам, що ФСБ змусила її це зробити і що вона сама начебто теж перебуває під слідством.

Колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що його 19-річного сина Павла викрала ФСБ Росії в Білорусі. З’ясувалося, що ФСБ використала 17-річну дівчину, щоб заманити юнака до іншої країни.

Журналісти ТСН через соціальні мережі розшукали дівчину, з якою зустрічався Павло в Гомелі. Нею виявилась 17-річна жителька міста Сочі. В інтерв'ю вона зізналась, що справді запросила хлопця до Білорусі. Змусили її це зробити співробітники ФСБ Росії. Вона також перебуває під слідством. За тією самою статтею, що і Павло - терористична діяльність.

"Усе було підлаштовано. Мене туди шантажем направили, в Білорусь. Ми піднімали такі теми, як націоналізм чи щось подібне. Ну, взагалі-то й проти мене справа порушена. Можна сказати, що через розмову з ним тоді і... Я от про це не можу розказувати, бо підписала папір про нерозголошення", - сказала дівчина. 

Нагадаємо, колишній прикордонник Ігор Гриб, який займається створенням капеланської служби в силових органах, заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла під час відвідин Білорусі. Ігор Гриб з'ясував у Білорусі, що його сина Павла розшукує ФСБ за статтею про теракт. За словами консула, Павла Гриба немає серед офіційно затриманих у Білорусі, і його не утримують у слідчих ізоляторах країни. Посольство України передало в МЗС Білорусі ноту з проханням надати інформацію про українця.