Новини 14:20

У Генштабі ЗС Білорусі заявили, що після навчань російські військові повернуться до РФ

За словами начальника Генерального штабу країни Бєлоконєва, до 30 вересня особовий склад і військова техніка Збройних сил Росії перебазуються на свою територію.

У вівторок, 29 серпня, у Мінську начальник Генерального штабу Збройних сил Білорусі генерал-майор Олег Бєлоконєв заявив, що білорусько-російські військові навчання не можуть бути використані для нападу на Україну.

Генерал заявив, що «чотири тисячі вагонів, якими прибудуть російські війська, – це півтори мотострілкові дивізії, такими силами зробити агресію і окупацію не можна».

Бєлоконєв наголосив, що до 30 вересня особовий склад і військова техніка Збройних сил Білорусі повернеться на місце постійної дислокації, а російські військові повернуться на свою територію.

За його словами, Білорусь виконує всі зобов’язання перед ООН та ОБСЄ і запросила понад 80 міжнародних спостерігачів.

 «Але навколо російсько-білоруських навчань «Захід-2017» створено ажіотаж, неадекватне реагування на навчання наших військ», – заявив генерал.

Нагадаємо, російсько-білоруські військові навчання "Захід-2017" заплановані на 14-20 вересня 2017 року, оголошена участь до 13 тисяч військових.

У НАТО та в Україні не виключають можливості, що Росія може використовувати військові навчання для провокації. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...