Новини 16:30

Спецоперація у Миколаєві. Правоохоронці затримали банду разом з ватажком "Мультиком"

Бандити встановили контроль над діяльністю політичних партій і мали вплив на прийняття рішень посадовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування.

У результаті спільної операції Генеральної прокуратури України з Головним управлінням СБУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю в Миколаєві затримано п’ятьох учасників організованого злочинного угруповання. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

За його словами, з-поміж затриманих — ватажок злочинців, відомий у кримінальному середовищі як "Мультик".

«Ці особи підозрюються у створенні злочинної організації, яка впродовж 2008-2017 років займалася погрозами вбивством, позбавленням волі людей, рекетом, рейдерством, автоугонами, привласненням майна та державних коштів», - розповів генпрокурор.

Луценко пояснив, що злочинці «встановили контроль за діяльністю політичних партій та вплив на прийняття рішень посадовими особами органів державної влади і місцевого самоврядування, підтримували стійке ієрархічне об’єднання у місцях позбавлення волі Миколаївської області».

Нагадаємо, раніше в аеропорту "Бориспіль" правоохоронці затримали російського кримінального авторитета.

Крім того, в Житомирській області поліцейські затримали кримінального авторитета, громадянина однієї з країн Кавказького регіону на прізвисько "Зурік".

схожі новини