Новини 2017-09-07 13:55

Суд призначив Полякову новий розмір застави

Депутат повинен внести нову заставу протягом п’яти днів.

Солом’янський районний суд міста Києва звернув внесену заставу депутата Максима Полякова та призначив йому нову. Про це в четвер, 7 вересня, оголосила суддя Владлена Лазоренко.

За інформацією, суд стягнув у дохід держави заставу у 304 тис грн, та призначив Полякову  нову – 608 тис грн. Депутат повинен внести нову заставу протягом 5 днів.

«Суд ухвалив клопотання задовольнити частково. Заставу у 304 тисячі грн звернути у дохід держави. Також застосувати до Полякова запобіжний захід у вигляді застави у більшому розмірі. Визначити Полякову нову заставу у розмірі 608 тисяч грн», - сказала Лазоренко.

Як повідомлялося, 23 серпня Національне антикорупційне бюро України надягло на Полякова електронний браслет.

Нагадаємо, що 11 липня парламент зняв недоторканість із Полякова, але не дав згоди на його затримання і арешт. 21 липня суд зобов'язав Полякова сплатити 300 тис. грн застави, здати закордонного паспорта і носити електронний браслет.

Згідно з інформацією Генеральної прокуратури України, нардеп Максим Поляков, діючи за попередньою змовою із нардепом Бориславом Розенблатом та зі своїм помічником-консультантом Тетяною Любонько, вимагали та отримали неправомірну вигоду 15 000 доларів США від представника компанії нерезидента "Фуджейра" (ОАЕ) за лобіювання інтересів у сфері видобутку бурштину в Україні. Отримані гроші Розенблат і Поляков мали розділити порівну по 7500 доларів.