Новини 09:31

ОБСЄ зафіксувала 40 танків бойовиків неподалік Донецька

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ помітила танки за 65 кілометрів на схід від окупованого міста.

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ зафіксувала біля окупованого Донецька 40 танків бойовиків. Про це повідомляється в звіті місії, який опубліковали 12 вересня. 

"В непідконтрольних уряду районах за межами відводу ліній, але поза виділених місць зберігання безпілотний літальний міні-апарат СММ зафіксував наявність 40 нерухомих танків (невстановленого типу) на території об'єкта біля Мануйловки (65 км на схід від Донецька)", - йдеться в повідомленні.

Також у СММ зазначили, що за 44 кілометрів на захід від Луганська була помічена нерухома бойова машина піхоти (БМП-2), бронетранспортер (БТР-70), що рухався в південному напрямку поблизу Мічуріне (61 км на південь від Донецька), нерухома БРДМ-2 поблизу Солнцево (55 км на південний схід від Донецька) і нерухомий БТР-70 біля Староласпа (51 км на південь від Донецька).

Раніше у місії ОБСЄ заявили про зменшення кількості порушень режиму тиші на окупованому Росією українському Донбасі. Зокрема зазначається, що в Донецькій області місія констатувала 10 вибухів супроти близько 70, зафіксованих упродовж попереднього звітного періоду.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...