Новини 2017-09-21 23:43

Нардеп Поляков вніс 608 тис. грн застави — ЗМІ

Наразі невідомо, коли саме депутат вніс гроші.

Народний депутата Максим Поляков вніс заставу у розмірі 608 тис. гривень. Про це Українським Новинам повідомило джерело в прокуратурі.

"Він догрався. Йому пропонували - одягни браслет, але ні, не захотів. Спочатку 304 тис. гривень сплатив, які пішли в бюджет, тепер 608 тис. гривень вніс в якості застави", - сказало джерело.

Водночас співрозмовник агентства не уточнив, коли саме депутат вніс гроші.

Нагадаємо, Поляков тричі відмовлявся надіти електронний браслет.

7 вересня Солом’янський районний суд міста Києва суд стягнув у дохід держави заставу у 304 тис грн, та призначив Полякову нову – 608 тис грн. Депутат повинен був внести гроші впродовж 5 днів.

Як повідомлялося, 11 липня парламент зняв недоторканість із Полякова, але не дав згоди на його затримання і арешт. Згідно з інформацією Генеральної прокуратури України, Поляков, діючи за попередньою змовою із нардепом Бориславом Розенблатом та зі своїм помічником-консультантом Тетяною Любонько, вимагали та отримали неправомірну вигоду 15 000 доларів США від представника компанії нерезидента "Фуджейра" (ОАЕ) за лобіювання інтересів у сфері видобутку бурштину в Україні. Отримані гроші Розенблат і Поляков мали розділити порівну по 7500 доларів.