Новини 2017-09-26 16:35

У Білорусі вперше засудили бойовика, який воював на боці "ДНР"

Зловмисник отримав два роки обмеження волі без відбування покарання у виправній установі.

У Білорусі суд уперше виніс вирок громадянину цієї країни, який воював на Донбасі на боці терористів. Про це повідомляє видання "Наша нива".

Яршов часто публікував знімки з Донбасу в соціальних мережах

Згідно з повідомленням, суд у Вітебську оголосив вирок 29-річному громадянину Білорусі Олексію Яршову. Чоловік отримав два роки обмеження волі без відбування покарання у виправній установі.

Зазначається, що Яршов публікував знімки з бойових дій в соціальних мережах. У результаті, у слідчих виявилося безліч фото, на яких бойовик позує з вогнепальною зброєю, на тлі танків, біля в'їзду до Донецька.

Білоруса засудили за ч.1 ст. 361-3 КК "Участь в збройному формуванні однієї з протиборчих сторін на території іноземної держави, а так само участь у збройному конфлікті, військових діях без уповноваження держави і при відсутності ознак найманства".

Згідно із повідомленням, довести найманство суду не вдалося.

Нагадаємо, станом на початок 2016 року у правоохоронних органах Білорусі нарахували близько 140 громадян цієї країни, які взяли участь у війні на Донбасі як на боці української армії, так і на боці терористів.

Крім того, раніше президент Білорусії Аляксандр Лукашенка доручив силовим органам «миттєво» розібратися з бойовиками, які воювали на сході України.

схожі новини