Новини 12:10

Затриманий у Криму військовий до анексії служив у ЗСУ – речник Генштабу

За словами Селезньова, у 2014-му Долгополов зрадив присязі і перейшов на бік РФ.

Затриманий у Криму співробітниками ФСБ Росії Дмитро Долгополов раніше проходив службу у ЗСУ, а в 2014 році після анексії Криму перейшов на службу до російської армії. Про це повідомив речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов у Facebook.

"Ще один приклад сумних перспектив зрадників України. Діма Долгополов. Служив у лавах ЗС України (майор, заступник по роботі з особовим складом в артилерійському дивізіоні 406 обаг в Сімферополі), у 2014-му зрадив присязі та перейшов на службу до окупантів, бо там більше грошей платили. Нині затриманий ФСБ", - написав він.

Дані про Долгополова є в базі сайту волонтерського "Миротворець", який моніторить злочини проти національної безпеки України.

Зазначимо, 29 вересня російська ФСБ заявила про затримання в окупованому Криму російського військовослужбовця та його приятельки за підозрою у нібито шпигунстві на користь України. Мова йде про громадян РФ Дмитра Долгополова та Анну Сухоносову. ФСБ Росії порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого статтею 275 КК Росії "Державна зрада". 

схожі новини