Новини 15:06

Через Євро-2012 школярам продовжать канікули

У 2012 році у зв’язку із проведенням в Україні Чемпіонату Європи з футболу навчальний процес у школах та вищих навчальних закладах завершиться раніше, а вступні іспити до вишів розпочнуться пізніше.

Про це повідомив на прес-конференції віце-прем’єр міністр – міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Так він прокоментував чутки про те, що студентів примусять навчатися по суботах, щоб до травня 2012 року звільнити гуртожитки з метою організації там дешевих готелів для гостей та уболівальників чемпіонату.

«Що стосується вступних іспитів у наступному році, дійсно такі зміни будуть. Тобто в абітурієнтів буде більше часу підготуватися. Якщо буде система вступних іспитів, то всі екзамени почнуться 2 серпня 2012 року. Я не знаю, хто буде навчатися по суботах, але те, що до 20-25 травня процеси учбові, екзаменаційні повинні бути завершені – це 100%», - заявив Колесніков.

За його словами, «у всьому світі так було, у всьому світі зсували терміни і під Олімпіади, і під чемпіонати світу та Європи».

«Цей проект достойний того, щоб наші діти закінчили навчання на 20 днів раніше. Це тимчасові незручності», - заявив віце-прем’єр.

Щодо навчання по суботах він порадив звернутися до міністра освіти Дмитра Табачника.

У Варшаві та Києві 1 березня розпочався продаж квитків на Євро-2012. Згодом директор департаменту з планування та продажу квитків УЄФА Педро Корреа повідомив, що Лотерея УЄФА, яка визначить щасливчиків, що отримають право на викуп квитків на матчі Євро-2012, відбудеться в 93 етапи і на додачу в закритому режимі.