Новини 2017-10-11 17:18

У справі про розкрадання коштів Міноборони затримали чотирьох посадовців

Заступнику міністра Ігорю Павловському і директору Департаменту держзакупівель Володимиру Гулєвичу вже вручили повідомлення про підозру.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що у справі про корупційні схеми в Міністерстві оборони України затримали чотирьох осіб. Про це він сказав у ході брифінгу в середу, 11 жовтня.

Він зазначив, що заступнику міністра генерал-майора Ігорю Павловському і директору Департаменту держзакупівель Володимирові Гулєвичу вже вручили повідомлення про підозру. А ще дві особи затримані.

«Вказані особи самі прийшли в НАБУ для проведення слідчих дій і ніякої протидії не чинили. Це буде враховано при обранні запобіжного заходу», — зазначив Холодницький.

За його словами, прокурори в суді вимагатимуть арешту підозрюваних на 2 місяці.

Водночас керівник САП відмовився повідомляти, з якою саме компанією був укладений договір про постачання палива.

Крім того, він зазначив, що для затриманих проситимуть міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із заставою у розмірі третини від суми розтрати.

Як повідомлялося, НАБУ затримало заступника міністра оборони Ігоря Павловського та директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів  МОУ  Володимира Гулєвича за підозрою в розтраті державних коштів у сумі майже 150 млн грн. Корупційні схеми були пов’язані із закупівлею палива для оборонного відомства.

схожі новини