Новини 2017-10-18 14:08

Російський суд продовжив арешт Павла Гриба

Українця триматимуть до 4 січня 2018 року.

Жовтневий районний суд Краснодара 18 жовтня продовжив термін утримання під вартою укранця Павла Гриба до 4 січня 2018 року. Про це на прес-конференції заявив його батько Ігор Гриб, повідомляє кореспондент Тижня.

Батько Гриба процитував повідомлення адвоката Андрєя Сабініна щодо стану здоров'я Павла, яке отримав сьогодні: "Виглядає погано, очі червоні, гептрал (ліки - ред.) досі не дали".

Він також зазначив, що отримав відповідь на звернення до президента РФ і ФСБ по Краснодарському краю, де було майже ідентично сказано, що Павла затримано на території РФ, хоча достеменно відомо, що його затримали в місті Гомель у Білорусі.

Крім того, професор НМУ ім. Богомольця Юрій Кучин розповів, що вони з колегою Василем Притулою під час візиту в Краснодар 12-13 жовтня не змогли зустрітися з Грибом ні як лікарі, ні як громадяни, оскільки їх не допустили.

Нагадаємо, 28 серпня колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла в Білорусі. Згодом ЗМІ з'ясували, що ФСБ використала 17-річну дівчину, щоб заманити юнака до іншої країни. Посольство України передало в МЗС Білорусі ноту з проханням надати інформацію про українця. ЗМІ отримали непідтверджену інформацію, що від може перебувати в управлінні ФСБ у Краснодарі (РФ). Згодом у МЗС підтвердили, що Павло Гриб перебуває в управлінні ФСБ в Краснодарі.

Правоохоронні органи почали досудове розслідування щодо зникнення Гриба.

схожі новини