Новини 18:05

Янукович знову «оптимізував» відомства

Президент Віктор Янукович підписав указ «Питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади».

Згідно з документом, утворено Державну службу України з лікарських засобів та Державну службу України з контролю за наркотиками. Ці служби були реорганізовані з Держслужби України з лікарських препаратів і контролю за наркотиками.

Янукович також реорганізував Державну службу автомобільних доріг України в Державне агентство автомобільних доріг України, Державну службу морського та річкового транспорту України - у Державну інспекцію України з безпеки на морському та річковому транспорті,

Державну інспекцію України з безпеки на наземному транспорті - в Державну автотранспортну службу України.

Президент розпорядився утворити Державне агентство України з туризму та курортів, поклавши на це агентство функції з реалізації державної політики у сфері туризму та курортів, Державну інспекцію навчальних закладів України, поклавши на неї функції з реалізації державної політики з питань державного контролю за діяльністю навчальних закладів, а також

Державну інспекцію України з питань захисту прав споживачів, поклавши функції з реалізації державної політики з питань державного контролю у сфері захисту прав споживачів.

Водночас, Янукович ліквідував Державну службу зв`язку України, віддавши її функції Міністерству інфраструктури України, Державну службу технічного регулювання України, поклавши її функції (крім функцій з реалізації державної політики з питань державного контролю у сфері захисту прав споживачів) на Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Державну ветеринарну та фітосанітарну службу України.

Президент перейменував Державне агентство з питань науки, інновацій та інформації України - на Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України.

Цей указ набуває чинності з дня його опублікування.

Нагадаємо, Янукович цим указом також перейменував Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на Міністерство будівництва та житлово-комунального господарства України.

Як відомо, 9 грудня 2010 року Янукович змінив склад уряду й реорганізував 14 міністерств в 10 міністерств і 15 відомств.