Новини 2017-10-20 20:06

Суд зобов'язав Розенблата знову носити електронний браслет

Згідно з рішенням суду, на народного депутата Борислава Розенблата поклали обов'язки у частині носіння елетронного браслета та здачі документів для виїзду за кордон.

У п'ятницю, 20 жовтня, Солом'янський райсуд задовольнив клопотання прокурорів САП  і поклав на народного депутата Борислава Розенблата обов'язки у частині носіння елетронного браслета та здачі документів для виїзду за кордон.

Відповідне рішення оголосив суддя Олександр Бобровник, про це повідомляє Укрінформ.

"Суд ухвалив клопотання задовольнити", - сказав він.

Таким чином, суд зобов'язав народного депутата утримуватися від спілкування із деякими особами, носити електронний браслет, не відлучатися без дозволу із Києва та Житомира, здати паспорти для виїзду за кордон.

При цьому Бобровник уточнив, що строк дії цієї ухвали визначений до 18 грудня.

У свою чергу Розенблат після засідання зазначив, що у понеділок - вівторок буде подана апеляційна скарга на це рішення.

Як повідомлялося, 20 жовтня, детективи Національного антикорупційного бюро відкрили нове кримінальне провадження через ймовірну підробку офіційних документів для видачі дипломатичного паспорта народному депутату Бориславу Розенблату. 

19 жовтня народного депутата Борислава Розенблата детективи НАБУ зняли з рейсу на Кельн. Згодом адвокат політика повідомив, що після розгляду судом справи про обрання запобіжного заходу, з народного депутата знято підозру у вимаганні. 

Нагадаємо, 18 липня Солом'янський суд Києва обрав Розенблату запобіжний захід у вигляді застави у 7 млн гривень, а також поклав на нього зобов'язання носити електронний браслет, не виїздити без повідомлення із Києва та Житомира і здати всі закордонні паспорти.