Новини 22:22

Корупція в Міноборони. НАБУ оголосило в розшук ще двох підозрюваних

Агентство оприлюднило фото та особисті дані фігурантів справи.

Національне антикорупційне бюро України розшукує двох підозрюваних у кримінальному провадженні за фактом розтрати коштів державного бюджету в особливо великих розмірах під час закупівлі палива для Міністерства оборони. Про це повідомляє прес-служба НАБУ, публікуючи фото та інформацію про підозрюваних.

"Майко Вадим Михайлович, 22.04.1966 року народження, громадянин України, зареєстрований за адресою в м Кам'янське (Дніпропетровська область). Гарькавий Володимир Віталійович, 10.03.1983 року народження, громадянин України, зареєстрований за адресою в Києві, та фактично проживає в Дніпрі", - інформує НАБУ.

Нагадаємо, Державна аудиторська служба України підтвердила закупівлю Міністерством оборони палива у компанії «Трейд Коммодіті» за завищеними цінами.

Як повідомлялося, 11 жовтня НАБУ затримало заступника міністра оборони Ігоря Павловського та директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів  МОУ  Володимира Гулєвича, службовця відділу Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів і працівника Департаменту внутрішнього аудиту МОУ за підозрою в розтраті державних коштів у сумі майже 150 млн грн. Корупційні схеми були пов’язані із закупівлею палива для оборонного відомства.

За інформацією ЗМІ, посадовці компанії "Трейд Коммодіті", яких підозрюють у причетності до розкрадання, втекли напередодні затримання. Згодом Національне антикорупційне бюро України затримало одного з інвесторів компанії "Трейд Коммодіті" Володимира Трофименка, а також Міноборони зобов’язали виплатити "Трейд коммодіті" понад 8 млн грн гарантій за пальне.

схожі новини