Новини 14:01

InformNapalm оприлюднив кількість кадрових російських військових на Донбасі

Розвідувальна спільнота збирала інформацію про військових з РФ виключно з відкритих джерел (OSINT).

Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm повідомила про понад 1000 військовослужбовців з РФ на Донбасі. Відповідне повідомлення було опубліковане на сайті InformNapalm.

Зазначається, що розвідувальна спільнота зібрала цю інформацію виключно з відкритих джерел (OSINT).

Згідно з повідомленням, беззаперечне виконання наказів командування Росії, ймовірно, пов'язане із  кримінальним минулим командирів найбільш воюючих підрозділів російської армії.

Крім того, InformNapalm оприлюднив біографії п’ятьох командирів 15-ї окремої мотострілецької бригади (ОМСБр) ЗС РФ. А саме - полковника  Віталія Герасімова, полковника Віктор Кіндєєва, полковника Константіна Степаніщєва, полковника Ніколая Захарова та полковника Алєксєя Авдєєва.

"Вони командували цим з’єднанням з 2010 року донині. Десятки військовослужбовців цієї бригади були зафіксовані нами в ході розслідувань як учасники бойових дій на Донбасі", – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, працівники Генеральної прокуратури України виявили факти фінансування незаконних збройних формувань Російською Федерацією на тимчасово окупованих територіях Донбасу.