Новини 2017-10-30 21:47

Суд відправив Манафорта під домашній арешт

Такий самий запобіжний захід було обрано щодо заступника Манафорта Ріка Гейтса.

Екс-очільника передвиборчогого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта відправили під домашній арешт. Відповідне рішення ухвалив федеральний суд Вашингтона. Про це повідомляє Bloomberg.

Також повідомляється, що ідентичний запобіжний захід було обрано щодо заступника Манафорта Ріка Гейтса. Їх заарештували виходячи з побоювань, що вони можуть покинути країну: і Манафорт, і Гейтс відмовилися визнавати провину.

Розслідування вів спецпрокурор у російській справі Роберт Мюллер.

Читайте також: Справа Манафорта: що чекає на Трампа

Як повідомлялося, правоохоронні органи США пред'явили звинувачення за 12-ма пунктами колишньому главі передвиборного штабу Дональда Трампа Полу Манафорту і його діловому партнеру Ріку Гейтсу. Їх звинувачують у змові проти США, змові з метою відмивання грошей, дії як незареєстрованого іноземного агента, а також наданні неправдивих відомостей в рамках Закону про реєстрацію іноземних агентів (FARA) і ненаданні звітів у закордонних банківських рахунків.

Нагадаємо, американські ЗМІ поширили інформацію, що Пол Манафорт планує 30 жовтня здатися американським федеральним органам у зв’язку з розслідуванням щодо втручань Росії у президентські вибори 2016 року. Згодом у The New York Times повідомили, що 30 жовтня екс-керівник кампанії президента США Дональда Трампа Пол Манафорт прийшов здаватися до Федерального бюро розслідувань США.

Нагадаємо, 30 жовтня у ФБР вивчають великі грошові перекази від офшорних компаній колишнього політтехнолога Партії регіонів Пола Манафорта на рахунки в США, щоб з'ясувати чи не відмивав він гроші для уряду України часів Віктора Януковича (у 2012-2013 роках). Зокрема, бюро виявило 13 підозрілих переказів на суму близько $3 млн, які пов'язані з офшорними компаніями Пола Манафорта, що здійснювались в 2012-2013 роках.