Новини 12:48

НАБУ прийшло з обшуками до сина Авакова - ЗМІ

Обшуки тривають у рамках розслідування щодо рюкзаків, які МВС закупило наприкінці 2014 на початку 2015 року.

НАБУ прийшло з обшуками у родину міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це "Українській правді" повідомили два незалежних один від одного джерела.

За даними співрозмовників, обшуки наразі проходять у сина Авакова – Олександра.

Зазначається, що обшуки тривають у рамках розслідування щодо рюкзаків, які МВС закупило наприкінці 2014 на початку 2015 року.

Зі свого боку речник міністра Наталя Статівко в коментарі виданню зазначила, що "не може ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію".

"Краще, хай це зробить НАБУ",  - сказала вона.

У лютому 2016 року в мережі з'явилося відео, на якому нібито колишній заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботарь і син міністра внутрішніх справ Авакова Олександр обговорюють питання закупівлі рюкзаків для МВС.

Діалог на відео датований груднем 2014 року, а вже в лютому 2015 року МВС закупило рюкзаки на 16,5 мільйонів гривень.

НАБУ відкрило справу за підозрою у зловживаннях при даній закупівлі. Арсен Аваков називав інформацію про причетність його сина до закупівель рюкзаків недостовірною.

Солом'янський суд Києва дозволив детективам Національного антикорупційного бюро (НАБУ) перевірити телефонні дзвінки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у справі про закупівлю МВС партії тактичних рюкзаків у фірми, яку пов'язують з сином міністра Олександром.