Новини 17:13

Сина Авакова привезли до будівлі НАБУ

За даними журналістів, третього затриманого - представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків - звуть Володимир Литвин.

Сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра привезли до будівлі Національного антикорупційного бюро України. Відповідний відеозапис опублікувала програма "Схеми".

Крім того, за даними журналістів, третього затриманого - представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків - звуть Володимир Литвин.

Як повідомлялося, детективи Національного антикорупційного бюро України затримали сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександром, а також колишнього заступника очільника МВС Сергія Чеботаря

Згодом, у Бюро підтвердили затримання  екс-заступника очільника МВС, представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків та ще одну приватну особу. Згідно з повідомленням, їх затримали за підозрою у розтраті понад 14 млн грн.

Нагадаємо, 31 жовтня НАБУ прийшло з обшуками до сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра. Слідчі дії тривають у рамках розслідування щодо рюкзаків, які МВС закупило наприкінці 2014 на початку 2015 року.