Новини 19:19

Справа рюкзаків. НАБУ повідомило про підозру сину Авакова та екс-заступнику голови МВС Чеботарю

Третього фігуранта справи - керівника ІТ-компанії Turboseo Володимира Литвина - зараз везуть з Харькова до Києва.

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) повідомило про підозру двом з трьох фігурантів справи про розтрату державних коштів при закупівлі рюкзаків Міністерством внутрішніх справ. Про це повідомила прес-служба Національного антикорупційного бюро.

За інформацією "Української правди", підозру оголосили сину міністра внутрішніх справ Олександру Авакову та екс-заступнику голови МВС Сергію Чеботарю.

Також повідомляється, що третього фігуранта справи - керівника ІТ-компанії Turboseo Володимира Литвина - зараз везуть з Харькова до Києва.

Нагадаємо, 31 жовтня НАБУ прийшло з обшуками до сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра. Слідчі дії тривають у рамках розслідування щодо рюкзаків, які МВС закупило наприкінці 2014 на початку 2015 року. 

Згодом детективи Національного антикорупційного бюро України затримали Олександра Авакова, колишнього заступника очільника МВС Сергія Чеботаря та представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків Володимира Литвина

У Бюро підтвердили затримання  екс-заступника очільника МВС, представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків та ще одну приватну особу. Згідно з повідомленням, їх затримали за підозрою у розтраті понад 14 млн грн. Зараз син очільника МВС перебуває в будівлі НАБУ. Також у мережі з'явився відеозапис із затриманням.