Новини 10:24

Справа рюкзаків. Третьому затриманому повідомили про підозру

За інформацією, номером телефону затриманого керівника ІТ-компанії користувалися під час закупівлі рюкзаків у 2014-2015 роках.

Правоохоронці повідомили про підозру третьому затриманому в справі про розтрату державних коштів при закупівлі рюкзаків Міністерством внутрішніх справ Володимиру Ливину. Про це пише Українська правда з посиланням на джерела.

Литвин є керівником ІТ-компанії "Turboseo". За даними ЗМІ, саме його номером телефону користувалася компанія "Дніпровенд" під час закупівлі рюкзаків у 2014-2015 роках. 

Нагадаємо, 31 жовтня НАБУ прийшло з обшуками до сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра. Слідчі дії тривають у рамках розслідування щодо рюкзаків, які МВС закупило наприкінці 2014 на початку 2015 року. 

Згодом детективи Національного антикорупційного бюро України затримали Олександра Авакова, колишнього заступника очільника МВС Сергія Чеботаря та представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків Володимира Литвина

У Бюро підтвердили затримання  екс-заступника очільника МВС, представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків та ще одну приватну особу. Згідно з повідомленням, їх затримали за підозрою у розтраті понад 14 млн грн.

Згодом, правоохоронці повідомили про підозру сину міністра внутрішніх справ Олександру Авакову та екс-заступнику голови МВС Сергію Чеботарю.

схожі новини