Новини 19:10

Прокуратура просить арештувати сина Авакова із заставою в п’ять мільйонів

Сторона обвинувачення обґрунтувала це тим, що майновий стан підозрюваного дозволяє сплату такої застави.

Прокуратура просить суд застосувати щодо підозрюваного Олександра Авакова запобіжний захід у вигляді арешту, а розмір застави визначити у розмірі не менше п’яти мільйонів гривень.

Також прокурор зазначив, що просить зобов'язати Авакова носити електронний браслет.

За даними обвинувачення, у власності Авакова є дві квартири в Харкові та в Києві, а також три автівки. Крім того, впродовж останнього часу підозрюваний неодноразово перебував за кордоном.

«Я б хотів зорієнтувати суд визначити розмір застави більше, ніж передбачено статтею кодексу. Розмір збитку становить 14 млн гривень. Розмір застави в 5 млн гривень зможе забезпечити відшкодування шкоди. Майнове становище Авакова дозволяє», - наголосив прокурор.

Він також попросив зобов'язати Авакова повідомляти про місцеперебування, зміну місця роботи та утриматися від спілкування з посадовими особами.

Нагадаємо, 31 жовтня НАБУ прийшло з обшуками до сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра. Слідчі дії тривають у рамках розслідування щодо рюкзаків, які МВС закупило наприкінці 2014 на початку 2015 року.

Згодом детективи Національного антикорупційного бюро України затримали Олександра Авакова, колишнього заступника очільника МВС Сергія Чеботаря та представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків Володимира Литвина за підозрою у розтраті понад 14 млн грн. Згодом правоохоронці повідомили про підозру сину міністра внутрішніх справ Олександру Авакову та ще двом підозрюваним у справі.