Новини 22:52

"Справа рюкзаків". Суд відпустив під особисте зобов’язання екс-заступника міністра МВС

Строк дії ухвали — до 31 грудня 2017 року.

Солом'янський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання екс-заступникові міністра МВС Сергієві Чеботарю, якого затримали в справі придбання рюкзаків, які МВС закупило наприкінці 2014 на початку 2015 року.

Суд постановив залишити без задоволення клопотання обвинувачення про арешт підозрюваного. Натомість вирішив застосувати щодо нього запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання зі строком на два місяці та звільнити з-під варти в залі суду.

Чеботаря також зобов’язали прибувати до суду за першою вимогою, не відлучатися із населеного пункту, в якому він зареєстрований, без дозволу суду та здати до міграційної служби паспорти для виїзду за кордон.

Строк дії ухвали – до 31 грудня 2017 року.

Як повідомлялося, Солом'янський райсуд Києва 1 листопада обрав запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання Олександру Авакову, якого підозрюють у підбурюванні до вчинення злочину. Тим часом сторона обвинувачення вимагала для Авакова запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави в 5 млн грн.

Нагадаємо, 31 жовтня НАБУ прийшло з обшуками до сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра. Слідчі дії тривають у рамках розслідування щодо рюкзаків, які МВС закупило наприкінці 2014 на початку 2015 року. Детективи НАБУ затримали Олександра Авакова, колишнього заступника очільника МВС Сергія Чеботаря та представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків Володимира Литвина за підозрою у розтраті понад 14 млн грн. Згодом правоохоронці повідомили про підозру сину міністра внутрішніх справ Олександру Авакову та ще двом підозрюваним у справі.