Новини 16:17

В Україні сталося масове хибне мінування аеропортів

Наразі підтверджується інформація про надходження повідомлень про замінування десяти аеропортів у різних містах країни.

У п’ятницю, 10 листопада, невідомі заявили в поліцію про замінування десяти аеропортів у різних містах України - Вінниці, Одесі, Дніпрі, Рівному, Запоріжжі, Харкові, Івано-Франківську, Херсоні, Ужгороді та Чернівцях. Цю інформацію підтвердили у обласних управліннях Нацполіції.

Так, наприклад, до кабінету директора ВАТ «Міжнародний аеропорт «Одеса» зателефонував невідомий чоловік та сказав, що на стоянці біля аеропорту стоїть автомобіль, в якому знаходиться вибухова речовина. Роботу аеропорту призупинили, поліція евакуювала близько 450 осіб громадян. Згодом у поліції заявили, що вибухових речовин не виявили.

У Харкові експерти оглянули близько 20 тисяч кв. метрів приміщень та прилеглої території, евакуювали 200 громадян. Жодних вибухових речовин у харківському аеропорту не виявлено.

Так само вже відомо, що вибухові речовини не були виявлені у аеропортах Дніпра, Вінниці, Івано-Франківська, Запоріжжя, Ужгорода та Херсона.

Нагадаємо, за неправдиві повідомлення про замінування передбачена кримінальна відповідальність за ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності). Санкція статті передбачає до 6 років ув’язнення.

Як повідомлялося, 9 жовтня стало відомо про мінування двох станцій Київського метрополітену. У повідомленні від аноніма про вибухівку йшлося про станцію «Хрещатик» та «Палац спорту». В результаті вибухонебезпечних предметів на вказаних станціях не виявили.

Новини RedTram

Loading...