Новини 2017-11-13 07:24

В Ірані стався потужний землетрус, 145 людей загинули, ще понад тисячу постраждали

Основний удар стихії припав на міста Каср-е-Ширін, Ілам, Керманшах, що на заході Ірану.

В Ірані стався потужний землетрус магнітудою 7,4 бали, у результаті якого загинули щонайменше 145 людей. Як повідомило Fars News Agency, число постраждалих перевищило тисячу людей.

Основний удар стихії припав на міста Каср-е-Ширін, Ілам, Керманшах, що на заході Ірану. Люди загинули в провінції Керманшах.

Президент Ірану Хасан Роухани розпорядився надати всю необхідну допомогу постраждалим. Місцеве відділення Червоного Півмісяця розвернуло пошукові та рятувальні операції в зоні лиха, в район направлені додаткові підрозділи рятувальників.

За словами представників регіональної влади, люди забезпечені необхідними продуктами і паливом. Стратегічні об'єкти, у тому числі нафтогазова інфраструктура, не постраждали.

За даними місцевих ЗМІ, аеропорти провінцій працюють у штатному режимі. Зазначається, що більше 20 армійських вертольотів наведені в стані готовності для відправки тяжкопоранених в Тегеран.

У низці районів підземні поштовхи призвели до обвалення житлових будинків. Місцеві жителі, які залишили свої будинки, перебувають на вулиці, побоюючись афтершоків.

За останні кілька годин було зафіксовано в цілому 12 повторних поштовхів магнітудою від 3,6 до 4,7.

Нагадаємо, 19 жовтня потужний землетрус магнітудою 6.1 бали стався на півдні Японії.