Новини 21:03

Протистояння у Луганську. Плотницький втік до Росії – ЗМІ

Ватажок бойовиків "ЛНР" втік до Росії після подій, що сталисяв окупованому Луганську.

Ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький втік до Росії після того, коли озброєні невідомі люди в камуфляжі оточили центр Луганська. Про це повідомляє портал 0642.ua із посиланням на повідомлення у Telegram-каналі російського найманця в ОРДіЛО Олександра Жучковського.

"За останньою інформацією, Плотницький, втративши контроль над ситуацією, поїхав до РФ. Можливо, вже не повернеться. Є великі сумніви, що в Москві залишилися люди, які зможуть його витягнути", – йдеться у повідомленні.

Також Жучковський раніше писав, що Плотницького "вирішено прибирати", але "фігурант сильно опирається".

При цьому він зазначив, що "дотискати планується аж до (за необхідності) крайніх заходів".

Слід додати, що журналіст Сергій Іванов, посилаючись на власні джерела, повідомив, що Плотницький втік разом зі своєю сім’єю. Рідних ватажок терористів вивіз до Воронежа, а сам перебуває в російському прикордонному місті Донецьк Ростовської області.

Як повідомлялося, 21 листопада озброєні люди в камуфляжі без розпізнавальних знаків оточили в окупованому Луганську будівлю так званого "Міністерства закордонних справ ЛНР" та весь урядовий квартал міста. Згодом, ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький виступив із заявою та повідомив, що ця ситуація пов'язана із відстороненням від займаної посади міністра внутрішніх справ Ігоря Корнету, що відбулося напередодні. 

При цьому депутат Верховної Ради України Антон Геращенко повідомив, що конфлікт між "головою ЛНР" Ігорем Плотницьким та "екс-міністром внутрішніх справ ЛНР" Ігорем Корнетом розгорівся через те, що вони не поділили між собою контрабандні потоки, доходи від різного роду злочинної діяльності.

Згодом Укрінформу у телефоній розмові мешканці міста повідомили, що в Луганську кілька годин не працює телебачення та радіо. 

схожі новини