Новини 2017-11-23 16:53

Репресії у Криму. Російські силовики відвезли кримськотатарських активістів в СІЗО

Слідчі стверджують, що запобіжний захід активістам виберуть у найближчі два дні.

Російські силовики відвезли кримськотатарських активістів, затриманих 23 листопада в анексованому Росією Криму, в ізолятор тимчасового утримання. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Зазначається, що це сталося після слідчих дій і огляду їхніх автомобілів. Активістів звинувачують у вимаганні.

«У ході слідчих дій оглянули й опечатали автомобіль Бекіра Дегерменджі. Перевірили машину Асана Чапуха. У Дегерменджі вилучили комп’ютер, паспорт і книжку про 26 лютого, видану в Києві», – передає кореспондент.

Після закінчення перевірки всіх активістів відвезли в ізолятор. Слідчі стверджують, що запобіжний захід активістам виберуть у найближчі два дні.

Нагадаємо, 23 листопада в окупованому Криму російські силовики затримали кількох членів Меджлісу кримськотатарського народу за начебто "вимагання в особливо великому розмірі" у громадянина Туреччини. Зазначається, що затримання відбулося в кафе "Медобори" на вулиці Воровського біля Київського районного суду.

При цьому у Крим_SOS повідомили імена затриманих: Бекір Дегерменджі, Асан Чапух, Казим Аметов. При цьому адвокат Едем Семедляєв заявив, що жодного адвоката до затриманих членів Меджлісу кримськотатарського народу не впустили.

Згодом стало відомо, що померла активістка кримськотатарського руху Веджіє Кашка після затримання силовиками РФ.

схожі новини