Новини 2017-12-07 17:02

Євросоюз оголосив ультиматум Британії стосовно досягнення угоди по Brexit

У Єврокомісії також спростували чутки стосовно продовження терміну переговорів по виходу країни з ЄС.

Євросоюз заявив, що у Великої Британії є три дні для досягнення перших компромісних угод з приводу запланованого на 2019 рік виходу країни з ЄС. Про це в четвер, 7 грудня, заявив офіційний представник Єврокомісії .

"Наш робочий тиждень включає в себе неділю, і ми готові в будь-який момент прийняти прем'єр-міністра Терезу Мей, як тільки британська сторона буде готова", - йдеться в заяві.

У ЄК також спростували чутки стосовно продовження терміну переговорів по Brexit.  За словами, представника відомства, до саміту ЄС, який пройде 14 і 15 грудня в Брюсселі, переговори повинні перейти на другу фазу.

Нагадаємо, 20 листопада голова Європейського парламенту Антоніо Таяні заявив, що Британія має сплатити за вихід зі складу Європейського союзу (Brexit) 60 млрд євро.

Як повідомлялося, Євросоюз висунув Великій Британії ультиматум для переходу до другої фази переговорів щодо Brexit. Так, країна повинна протягом двох тижнів оголосити свою позицію щодо деяких питань у переговорах по Brexit, якщо Лондон хоче розблокувати черговий етап переговорів у грудні.

Раніше, уряд Великої Британії заявив, що планує законодавчо оформити точний час виходу країни з Європейського Союзу. Вихід королівства з ЄС має відбутися 29 березня 2019 року о 23:00 за лондонським часом.

 

схожі новини