Новини 09:36

Трамп пояснив, чому скасував свій візит до Великої Британії

Президент США пояснив своє рішення небажанням відкривати нове американське посольство.

Президент США Дональд Трамп заявив, що скасував свій візит до Великої Британії через небажання відкривати нове американське посольство. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Причиною скасування мого візиту є те, що я не великий шанувальник адміністрації Обами, яка за гроші продала прекрасне посольство (США - ред.) в Лондоні, яке розміщувалося в кращому місці, тільки для того, щоб побудувати нове на околиці за $ 1,2 млрд. Погана угода", — йдеться у повідомленні.

Він також заявив, що не стане перерізати стрічку для відкриття посольства.

"Хочете, щоб я перерізав стрічку - ні!", - додав Трамп.

Однак британська Guardian повідомила, що справжньою причиною скасування візиту Трампа є побоювання серйозних протестів проти нього під час перебування в країні.

Зазначається, що прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей спочатку запросила Трампа приїхати з державним візитом, проте пізніше статус візиту був змінений на робочий у зв'язку з протестами британських парламентаріїв, незадоволених міграційною політикою американського президента.

Нагадаємо, що у червні 2017 року державний візит Дональда Трампа до Великої Британії відклали на тлі побоювань, що він стане причиною масових протестів і підірве спроби прем'єр-міністра Терези Мей налагодити контакт з президентом США.

 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...