Новини 08:22

До Конгресу США внесли законопроект щодо підтримки України в кіберпросторі

Відповідний законопроект стосується посилення захисту України від кібератак з боку Росії.

Нижня палата Конгресу США долучила до порядку денного голосування по законопроекту щодо посилення захисту України від кібератак з боку Росії. Про це повідомив 5 лютого автор документа, конгресмен-республіканець Брендан Бойл.

 

"Радий, що керівництво Республіканської партії в Палаті представників узгодило графік голосування по моєму двопартійному законопроекту, спрямованому на допомогу Україні щодо захисту її кібербезпеки від російських атак", — написав він на своїй сторінці у Twitter.

 

Бойл також висловив упевненість, що його законодавча ініціатива стане "найбільшою новиною" у його рідному місті Філадельфія цього тижня.

 

Читайте також: В Україні відкрили Центр реагування на кіберзагрози

 

Нагадаємо, що проект "Закону про співробітництво з Україною в галузі кібербезпеки" представили у Конгресі США на початку квітня 2017 року. Ним, зокрема, передбачається встановлення найбільш сучасних безпекових оновлень на комп’ютерах органів державної влади, у тому числі систем програмного захисту, спрямованих на захист об’єктів критичної інфраструктури України; зменшення залежності України від російських технологій; сприяння розширенню участі України у програмах обміну інформацією, що пов’язана з проблематикою кібербезпеки, та міжнародних зусиллях з протидії кіберзагрозам, а також розбудові нашою країною власних спроможностей у сфері кібербезпеки;

схожі новини