Новини 2018-02-13 17:42

У Держкомтелерадіо заборонили ввозити в Україну понад 100 книг з Росії

Зокрема, для ввезення заборонена книга колишнього "прокурора" анексованого Криму Наталії Поклонської "Відданість вірі й Батьківщині".

Державний комітет телебачення і радіомовлення заборонив ввезення в Україну 137 книг, виданих в РФ, а також в ОРДіЛО та анексованому Криму. Про це йдеться в переліку заборонених в Україні книг, оприлюдненому у вівторок, 13 лютого, на сайті відомства.   

 

Зокрема, для ввезення заборонена книга колишнього "прокурора" анексованого Криму Наталії Поклонської "Відданість вірі й Батьківщині". Крім того, Держкомтелерадіо заборонив три видання з окупованого Донбасу та анексованого Криму, а саме – Сєргєй Бунтовскій "Україна від Адама до Януковича. Нариси історії", Алєксєй Іванов та Сєргєй Бунтовскій "Донбас: Русь і Україна. Нариси історії" та "Чегевара прилітає вранці ... Спогади сепаратистів" (Горєлов В.Н., Донець Г.Г., Кажанів С.П., Посмєтний В.А.).

 

Нагадаємо, 10 січня Державний комітет телебачення і радіомовлення заборонив ввезення в Україну 25 виданих в РФ в 2015-2017 роках книг. 

схожі новини