Новини 2018-02-13 18:25

НАБУ оголосило підозру меру Одеси та його заступникам – ЗМІ

За даними ЗМІ, детективи Бюро прийшли до міськради Одеси і принесли п'ять повідомлень про підозру в справі про купівлю будівель заводу Краян за 185 млн грн.

Працівники Національного антикорупційного бюро заочно оголосили про підозру міському голові Одеси Геннадію Труханову та чотирьом його заступникам. Про це у вівторок, 13 лютого, пише Громадське, з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

 

Згідно з повідомленням, детективи Бюро прийшли до міської ради Одеси і принесли п'ять повідомлень про підозру в справі про купівлю будівель заводу Краян за 185 млн грн.

 

"Підозри планували вручити міському голові Одеси Геннадію Труханову, його заступнику Павлу Вугельману, директору департаменту комунальної власності Олексію Спектору, голові комісії міськради з питань комунальної власності Василю Шкрябаю і ще одному чиновнику мерії", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, зазначається, що оскільки всі підозрювані зараз перебувають поза межами України, то НАБУ оголосило їм підозри заочно.

 

Нагадаємо, 23 жовтня Національне антикорупційне бюро прийшло з обшуками до мера Одеси Геннадія Труханова. Повідомлялося, що обшуки проходять у робочому кабінеті, а також вдома у посадовця. Згодом детективи пояснили, що обшуки були пов’язані з двома провадженнями щодо привласнення коштів та щодо приватизації аеропорту.