Новини 2018-02-25 14:13

У Мінрегіоні розповіли про ситуацію із опаленням у Харкові

Наразі без теплопостачання залишається 129 багатоповерхових житлових будинків, 5 лікувальних закладів, 3 школи, 7 дитячих садків та 1 дитячий будинок.

У Харкові без теплопостачання залишається 129 багатоповерхових житлових будинків, 5 лікувальних закладів, 3 школи, 7 дитячих садків та один дитячий будинок. Про це повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ з посиланням на віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка

 

За словами Зубка, у місті працює оперативний штаб з ліквідації наслідків прориву тепломагістралі

 

"Наразі медичні заклади та дитячий будинок обігріваються за рахунок повітряних теплових гармат. Розгорнутий мобільний пункт обігріву на території медичного комплексу по вул. Салтівське Шосе, 264. Для обігріву мешканців мікрорайону прийняте рішення розгорнути пункти обігріву у спортивних залах шкіл. Проводиться поквартирний обхід, температура в квартирах близько 15 – 18 градусів тепла", — розповів міністр, додавши, що на місці події працюють аварійні бригади КП "Харківські теплові мережі".

 

Раніше у Харкові через аварію на тепломережі без теплопостачання залишилися 605 багатоповерхових житлових будинків, 26 шкіл, 21 дитячий садок, 14 лікувальних закладів (з них 4 стаціонари).