Новини 16:58

У США запідозрили РФ в кібератаках на Олімпіаду-2018 — Washington Post

Американські спецслужби припускають, що російські хакери намагались спробувати зірвати церемонію закриття Олімпійьских ігор у Пхенчхані.

Спецслужби США підозрюють Росію в кібератаках на електронні системи, які обслуговують Олімпійські ігри в Пхенчхані. Про це пише газета The Washington Post з посиланням на джерела в розвідці США.

 

Джерело видання стверджує, що російські хакери намагалися діяти так, ніби кібератаку влаштувала КНДР.  За їхніми даними, російська військова розвідка ГРУ до початку лютого мала доступ до 300 пов'язаних з Іграми комп'ютерів через зламані маршрутизатори для передачі інтернет-з'єднання.

 

Також американські спецслужби припускають, що російські хакери хотіли спробувати зірвати церемонію закриття Олімпійських ігор у Пхенчхані.

 

Нагадаємо, що організатори Олімпійських ігор 2018 року заявили, що перед церемонією відкриття на систему Олімпіади була здійснена кібератака. На сервери і WiFi-систему Олімпіади здійснили хакерську атаку, унаслідок чого порушилася робота цифрового телебачення в головному прес-центрі.  Це сталося за 45 хвилин до церемонії відкриття 9 лютого. В результаті атаки організатори вимкнули сервери, щоб уникнути більшої шкоди, через це робота сайту Олімпіади була припинена.

схожі новини