Новини 2018-03-03 13:16

Вбивство журналіста в Словаччині. Поліція звільнила з-під варти шістьох підозрюваних

Поліція не надала додаткових роз’яснень, однак можна припустити, що підозрюваним не висували звинувачень у вбивстві.

Словацька поліція звільнила з-під варти шістьох з семи італійців, затриманих в рамках розслідування вбивства журналіста Яна Кучака і його нареченої. Про це повідомляє словацький портал Tvnoviny.

 

За інформацією видання, шістьох підозрюваних звільнили з-під варти в ніч з п'ятниці на суботу. Один із затриманих - Себастьян Вадала - був доставлений в лікарню. Він скаржився на біль в грудях, але лікарі не госпіталізували його.

 

Однак, згідно з інформацією ЗМІ, поліція, швидше за все, також звільнить останнього затриманого.

 

Поліція підтвердила, що підозрюваних відпустили. «Слідчий у встановлений законом термін (48 годин), перевірив і встановив факти, необхідні для пред'явлення звинувачення. Після цього затримані чоловіки були звільнені з-під варти», - йдеться в заяві.

 

Поліція не надала додаткових роз’яснень, однак можна припустити, що підозрюваним не висували звинувачень у вбивстві.

 

Серед затриманих були Антонін Вадала, який фігурував в розслідуванні вбитого журналіста, його брат Себастьян і двоюрідний брат Бруно. Всіх затриманих підозрюють у зв'язках з італійським мафіозним кланом "Ндрангета".

 

Нагадаємо, 26 лютого у Словаччині застрелили журналіста-розслідувача Яна Куцяка та його дівчину. Найбільш вірогідним мотивом убивці правоохоронці вважають професійну діяльність журналіста.