Новини 2018-03-09 13:54

Запобіжний захід для Рубана. Суд пішов до нарадчої кімнати для ухвалення рішення

У ході судового засідання лідер Центру визволення полонених "Офіцерського корпусу" заявив, що не знав про зброю в авто.

Суд в провадження щодо обрання запобіжного заходу Володимиру Рубану пішов до нарадчої кімнати. Про це в п'ятницю, 9 березня, повідомив кореспондент Тижня.

 

 

Суддя Шевченківського районного суду Києва Євген Мартинов зачитав клопотання прокуратури, згідно з яким, сторона обвинувачення вимагає для підозрюваного арешт без можливості внесення застави. Зокрема, прокурори заявили, що Рубан може впливати на свідків, а також може втекти з країни, оскільки за інкримінований злочин (терористичний акт) йому загрожує довічне ув'язнення.

 

Водночас адвокати заявили, що вважають клопотання необґрунтованим, а ризики недоведеними. Зокрема, вони наголосили на тому, що в клопотанні відсутні матеріали оперативного документування, а прокуратура не привела свідків для допиту. Відтак сторона захисту просила в суду обрати запобіжний захід не пов'язаний з тримання під вартою. Тобто, домашній арешт, носіння електронного браслету тощо.

 

У ході судового засідання Рубан заявив, що не знав про зброю в авто. Крім того, він додав, що від слідства переховуватися не планує, тому просив обрати йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.  

 

Зазначимо, що суддя заслухавши сторони захисту та обвинувачення видалився до нарадчої кімнати.

 

Нагадаємо, 8 березня у зоні АТО, на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Майорськ", правоохоронці затримали лідера Центру визволення полонених "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана під час спроби потрапити на територію України з тимчасово окупованої Донецької області. Правоохоронці вже повідомили йому про підозру за фактом порушення ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю), ч.1 ст.14 (готування до злочину) та ч.3 ст.258 (терористичний акт) ККУ.

схожі новини