Новини 2018-03-12 15:17

Моґеріні розповіла, коли Україна може отримати перший транш макрофінансової допомоги

Водночас віце-президент Єврокомісії наголосила, що в ЄС приділяється велика увага прогресу, який Україна досягає в своїх зусиллях щодо боротьби з корупцією.

Високий представник Європейського союзу із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Моґеріні повідомила, що Україна може отримати перший транш в рамках нової програми макрофінансової допомоги до кінця поточного року. Про це вона заявила в понеділок, 12 березня, на прес-конференції в Києві.

 

"Минулої п'ятниці – я рада, що можу оголосити про це тут – Європейська комісія запропонувала нову програму макрофінансової допомоги Україні у розмірі одного мільярда євро кредиту", – зазначила Моґеріні.

 

За її словами, спільна робота продовжиться, щоб забезпечити, аби цю програму вдалося реалізувати ефективним чином. Також, говорячи про умови започаткування нової програми макрофінансової допомоги, вона додала, що це питання перебуває на стадії обговорення.

 

"Безсумнівно, елементи, які стосувалися попередніх пакетів фінансової допомоги можуть бути враховані також на майбутнє, але, що я можу сказати – ми прагнемо виділити перший транш, що може статися вже до кінця цього року", – наголосила Моґеріні.

 

Водночас вона заявила, що в ЄС приділяється велика увага прогресу, який Україна досягає в своїх зусиллях щодо боротьби з корупцією.

 

"І я би припустила, що це і надалі буде ключовим елементом у нашій спільній роботі", – додала Моґеріні.

 

Як повідомлялося 9 березня, Єврокомісія ухвалила рішення щодо нової програми макрофінансової допомоги для України на суму до одного мільярду євро для підтримки економічної стабілізації та структурних реформ. 

схожі новини