Новини 2018-03-19 13:50

У поліції розповіли про перебіг розслідування самогубства Волошина

Льотчик не залишив передсмертної записки, коли приїхали медики він був живий, і перебував у контактному стані.

В.о. директора КП "Миколаївський міжнародний аеропорт", льотчик – учасник антитерористичної операції на Донбасі Владислав Волошин, який 18 березня наклав на себе руки, не залишив передсмертної записки і не повідомив медикам причини свого вчинку. Про це повідомили у поліції Миколаївської області.

 

"Записки він не залишив. Більше того, коли приїхали медики він був живий, був у контактному стані. Він не повідомив ніяку інформацію, нікого не звинуватив, причин (свого вчинку – ред.) не пояснив. Спілкувався з медиками, міг говорити, але не сказав нічого, що допомогло би слідству", – сказав співрозмовник видання.

 

Співрозмовник уточнив, що Волошин наклав на себе руки близько 13:30, а помер близько 15:00.

 

Відсутність передсмертної записки підтвердили і в прес-службі поліції.

 

"Записки не було", - сказала речник поліції Миколаївської області Олена Бережна.

 

Вона також підтвердила, що на момент прибуття "швидкої" Волошин був живий і міг говорити, але деталей цих розмов не розповіла. 

  

"Йде слідство. Наразі слідство розглядає всі можливі версії. І, можливо, встановить додаткові кваліфікації, якщо вони будуть", - сказала Бережна.

 

Наразі слідче управління ГУ поліції у Миколаївській області забрало справу собі.

 

Бережна також додала, що поліція досліджує переписку Волошина з працівником аеропорту, де Волошин говорить про наміри покінчити з життям.

 

"Ця переписка, яка була, це людина, яка працювала в аеропорту", - сказала речник поліції.

 

На запитання, чи може розглядатися версія залякування чи схиляння до самогубства, Бережна сказала, що слідство буде вивчати всі версії, і будуть допитані всі люди, бо телефон також був вилучений. У переписках, які були, наразі не встановлено прямих погроз, які могли б свідчити про те, що щось загрожувало загиблому. Але все це буде досліджуватись, і в результаті слідство встановить можливі версії додаткові.

 

Наразі правоохоронці опитують свідків у справі.

 

Речник поліції уточнила, що будуть допитані, як рідні, так і знайомі Волошина, працівники аеропорту та місцевої адміністрації та інші особи, які спілкували або мали будь-які стосунки з загиблим.

 

"Слідство зі вчорашнього дня триває. Допитають усіх, хто мав стосунки з Волошиним і хто міг знати причину його пригніченого стану", - сказала Бережна.

 

Повідомити інші деталі вона не змогла. 

 

"Слідство встановить слідчого, який буде займатися цією справою, і повідомляти хід слідства, я зможу лише з його дозволу, як це визначено законом. Справа уже на особливому контролі. Ми будемо озвучувати всю інформацію, яку можна буде оприлюднювати, бо розуміємо, що це суспільно важлива інформація", - підсумувала Бережна.

 

Як повідомлялося, Волошин скоїв самогубство 18 березня у Миколаєві, застрелившись у власній квартирі. За попередніми даними, постріл був здійснений з бойового пістолету марки ПМ без номерних знаків.

 

Однією з імовірних причин самогубства льотчика-героя ЗМІ назвали проблеми, що виникли у ході ремонту Миколаївського аеропорту.

 

Волошин був призначений виконуючим обов'язки гендиректора КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" 30 грудня 2017 року. Участник бойових дій на сході України, здійснив 33 бойових вильоти. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.