Новини 2018-03-20 18:04

Нацполіція оголосила усі версії у справі про самогубство Волошина

Відомо, що вже встановлено коло осіб, які допитуються чи будуть допитані найближчим часом.

Слідчі розглядають п'ять версій у справі про вчинення самогубства виконуючим обов’язки керівника Миколаївського аеропорту, учасником АТО Владиславом Волошиним.Про це йдеться у повідомленні на сайті Нацполіції у Миколаївській області.

 

"Розглядаються п’ять версій вчинення злочину – самогубство у стані душевного хвилювання, самогубство, скоєне у зв’язку з професіональною діяльністю на посаді в.о. директора, самогубство через взаємовідносини у родині, самогубство через можливі конфлікти під час проходження служби у ЗСУ та нещасний випадок при поводженні з вогнепальною зброєю. Розглядаються всі можливі версії, щоб тільки при отриманні доказів на основі проведених експертиз та слідчих дій довести або спростувати кожну з них", - зазначили у повідомленні.

 

Відомо, що вже встановлено коло осіб, які допитуються чи будуть допитані найближчим часом.Також повідомили, що у ході розслідування справи призначені й проводяться судово-медична, судово-хімічна, комплексна молекулярно-генетична-вибухотехнічна, психологічно-психіатрична посмертна, імунологічна та комплексна судова експертизи (дактилоскопічна, балістична, хімічна).

 

Раніше стало відомо, що у неділю, 18 березня, у Миколаєві у власній квартирі скоїв самогубство шляхом пострілу з бойового пістолету 29-річний в. о. директора одного з комунальних підприємств області. 

 

Згодом, у поліції розповіли про перебіг розслідування самогубства Волошина.

 

Повідомили зокрема, що льотчик не залишив передсмертної записки, коли приїхали медики він був живий, і перебував у контактному стані, проте не надав жодної потрібної слідству інформації.