Новини 2018-03-22 14:19

СБУ затримала Савченко

Зазначається, що слідчий зачитав нардепу підозру.

Слідчий Служби безпеки України затримав народного депутата Надію Савченко у приміщені Верховної Ради України. Про це повідомляє "Українська правда".

 

Зазначається, що слідчий зачитав Савченко підозру.

 

Зокрема, він запропонував нердепу пройти з ним для оформлення затримання.

 

 

Наголошується, що наразі Савченко у супроводі слідчих і журналістів рухається у напрямок ізолятора СБУ в Аскольдовому провулку.

 

Раніше Верховна Рада погодилася на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко.

 

Як повідомлялося, 22 березня комітет Верховної Ради  з питань регламенту та організації рекомендував парламенту дозволити притягти до кримінальної відповідальності, затримати та заарештувати народного депутата Надію Савченко. 

 

Також генеральний прокурор Юрій Луценко під час виступу у парламенті заявив, що 15 березня внесе до ВР подання на притягнення Савченко до кримінальної відповідальності, затримання та арешт. За його словами, Савченко планувала теракт у залі парламенту.

 

Нагадаємо, 8 березня у зоні АТО, на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Майорськ", правоохоронці затримали лідера Центру визволення полонених "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана, з яким пов’язана Савченко, під час спроби нелегального перевезення зброї на підконтрольну Києву територію з тимчасово окупованої частини Донецької області. 

 

Пізніше СБУ оприлюднила відео, як бойовики вантажили зброю в авто Рубана.