Новини 2018-03-22 14:29

Савченко прибула в управління СБУ

Нардеп у супроводі слідчих та журналістів прибула до СБУ.

Народний депутат Надія Савченко в четвер, 22 березня, прибула до будівлі Головного управління Служби безпеки України у Києві та Київській області. Про це повідомив кореспондент Тижня.

 

Савченко в супроводі слідчих та журналістів прибула до СБУ.

 

Як повідомлялося, 22 березня Верховна Рада погодилася на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. Слідчий Служби безпеки України затримав та зачитав підозру Савченко у приміщені Ради.

 

Також генеральний прокурор Юрій Луценко під час виступу у парламенті заявив, що 15 березня внесе до ВР подання на притягнення Савченко до кримінальної відповідальності, затримання та арешт. За його словами, Савченко планувала теракт у залі парламенту.

 

Нагадаємо, 8 березня у зоні АТО, на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Майорськ", правоохоронці затримали лідера Центру визволення полонених "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана, з яким пов’язана Савченко, під час спроби нелегального перевезення зброї на підконтрольну Києву територію з тимчасово окупованої частини Донецької області. 

 

Пізніше СБУ оприлюднила відео, як бойовики вантажили зброю в авто Рубана.