Новини 2018-03-25 13:05

Самогубство Волошина. У Миколаєві активісти вимагають відсторонення очільника ОДА Савченка

Також учасники акції вимагатимуть, щоб депутати висловили недовіру Савченку.

У неділю, 25 березня, під Миколаївською облдержадміністрацією зібралося кілька десятків активістів, які вимагають відсторонення голови ОДА Олексія Савченка на час розслідування самогубства очільника Миколаївського аеропорту, ветерана АТО Владислава Волошина. Про це повідомляє кореспондент Тижня.

 

Також учасники акції почали збирати підписи за його відставку і заявили, що вимагатимуть, щоб депутати висловили недовіру Савченку.

 

Активісти заявили, що прийдуть з даними вимогами під будівлю ОДА в день засідання облради 29 березня.

 

Крім того, Савченка було розкритиковано за роботу на посаді голови ОДА. Зокрема, щодо робіт в терміналі Миколаївського аеропорту.

 

Насамкінець активісти розмалювали сходи будівлі облдержадміністрації літачками.

 

Нагадаємо, 20 березня Нацполіція оголосила усі версії у справі про самогубство Волошина. Серед яких самогубство у стані душевного хвилювання, самогубство, скоєне у зв’язку з професіональною діяльністю на посаді в.о. директора, самогубство через взаємовідносини у родині, самогубство через можливі конфлікти під час проходження служби у ЗСУ та нещасний випадок при поводженні з вогнепальною зброєю.

 

Раніше стало відомо, що у неділю, 18 березня, у Миколаєві у власній квартирі скоїв самогубство шляхом пострілу з бойового пістолету 29-річний в. о. директора одного з комунальних підприємств області. 

 

Згодом, у поліції розповіли про перебіг розслідування самогубства Волошина.

 

Повідомили зокрема, що льотчик не залишив передсмертної записки, коли приїхали медики він був живий, і перебував у контактному стані, проте не надав жодної потрібної слідству інформації.