Новини 2018-03-27 15:18

Німеччина дозволила будувати "Північний потік – 2"

У компанії повідомили, що процедури отримання дозволів в Росії, Фінляндії, Швеції і Данії йдуть за графіком.

Сьогодні, 27 березня, компанія "Північний потік-2" (Nord Stream-2 AG) отримала дозвіл на будівництво та експлуатацію газопроводу в німецькій вільній економічній зоні.

 

Про це повідомили на сайті компанії.

 

Зазначається, що Федеральне відомство з судноплавства і гідрографії видало дозвіл на будівництво 30 км ділянки згідно з Гірничим законом Німеччини.

 

"Ми раді, що всі необхідні дозволи для німецької ділянки загальною протяжністю 85 км отримано",- заявив менеджер з отримання дозволів в Німеччині Nord Stream-2 AG Йенс Ланге.

 

Як повідомляє прес-служба компанії, процедури отримання дозволів в інших чотирьох країнах вздовж маршруту газопроводу - Росії, Фінляндії, Швеції і Данії, йдуть за графіком. Дозволи, які залишилися, компанія може отримати у найближчі місяці до початку будівництва у 2018 році.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що семеро депутатів Бундестагу та Європарламенту з різних партій у спільній статті від 19 лютого виступили проти будівництва газопроводу "Північний потік-2", оскільки вважають, що реалізація проекту призведе де "розколу Європейського союзу".

 

Згодом прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький під час зустрічі з главами урядів країн Балтії заявив, що російський проект "Північний потік - 2" є дуже небезпечним для Європи. 

 

21 березня депутати Європейського парламенту підтримали зміни до газової директиви, які мають перешкодити будівництву газопроводу "Північний потік-2".

 

 


 

схожі новини