Новини 2018-03-28 20:25

Португалія викликала посла в Москві для консультацій

Водночас Закаріас наголосила, що Лісабон не буде негайно висилати російських дипломатів, а почекає до 16 квітня, коли будуть відомі результати досліджень, які зараз ведуться у Великій Британії.

Міністерство закордонних справ Португалії викликало свого посла у Росії для консультацій. Про це заявила держсекретар відомства з питань європейських відносин Ана Паула Закаріас, повідомляє видання Publico.

 

За її словами, рішенням викликати посла Португалія "не ізолювала себе від інших", оскільки подібні рішення прийняли як Єврокомісія, так і чотири держави-члени ЄС – Люксембург, Мальта, Словаччина та Болгарія.

 

"Ми не ізольовані, ми добре інтегровані у багатосторонні рамки", – наголосила Закаріас.

 

Водночас вона повідомила, що Лісабон не буде негайно висилати російських дипломатів, а почекає до 16 квітня, коли будуть відомі результати досліджень, які зараз ведуться у Великій Британії.

 

"Ми вступаємо у спіраль видворень і контр-видворень, але куди це нас приведе? Ми не можемо закривати двері діалогу з Росією", – додала представник МЗС Португалії.

 

Нагадаємо, 27-28 березня Болгарія, МальтаСловаччина та Люксембург прийняли рішення відкликати своїх послів у РФ для консультацій у зв'язку з отруєнням екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньки Юлії у британському місті Солсбері.

схожі новини