Новини 21:45

Україну залишили вислані російські дипломати

За словами Беци, питання в'їзду нових дипломатів РФ на територію України поки не розглядається.

У середу, 28 березня, російські дипломати, яких Київ видворив через хіматаку на екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля та його дочку на території Великої Британії, залишили Україну. Про це повідомляє ТСН.

 

Зазначається, що дипломати РФ вилітали з аеропорту "Київ".

 

"Першими виїхали службовці російського консульства в Одесі. Ще двоє дипломатів додому поїхали машинами і перетнули кордон у Сумській області. Окрім Одеси, покинули дипустанови росіяни у Львові, Харкові та Києві", – йдеться у повідомленні.

 

Як повідомила речниця Міністерств закордонних справ Мар'яна Беца, після виїзду всіх 13 російських дипломатів, відомство має отримати ноту про завершення їхньої дипломатичної місії та їхні акредитаційні картки.

 

"Питання в'їзду нових дипломатів РФ на територію України поки не розглядається", – додала вона.

 

Нагадаємо, 26 березня Україна заявила про видворення 13 російських дипломатів через солідарність з Великою Британією щодо отруєння нервово-паралітичною речовиною "Новичок" колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля та його доньки Юлії у Солсбері. Глава української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар’єв повідомив, що Україна видворить 13 російських дипломатів на достатньо високому рівне, а саме: першого, другого секретаря посольств. 

 

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що Росія може вислати українських дипломатів у відповідь на видворення російських дипломатів з України. 

схожі новини