Новини 2018-03-30 14:22

Самогубство Волошина. Голова Миколаївської ОДА Савченко заявив про складання повноважень на час розслідування

Своє рішення очільник області пояснив необхідністю «уникнути будь-якої спекуляції».

У п'ятницю, 30 березня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко подав президенту України Петру Порошенку свою заяву про складання повноважень на період розслідування кримінальної справи про самогубство глави Миколаївського міжнародного аеропорту Владислава Волошина.

 

 

«Я написав заяву з цього приводу і зареєстрував її сьогодні. Вона зареєстрована 30 березня», — сказав Савченко на брифінгу в Києві, продемонструвавши написаний від руки документ.

 

Своє рішення Савченко пояснив необхідністю «уникнути будь-якої спекуляції».

 

На питання про те, чи прийняв Порошенко його заяву, голова Миколаївської ОДА сказав: «Є певний документообіг. У згоді з ним не прийняти цю заяву неможливо».

 

Нагадаємо, що 29 березня Миколаївська облрада відклала питання відсторонення Савченка.

 

Того ж дня у Миколаєві  близько 50 активістів намагалися прорватися  до будівлі Миколаївської облдержадміністрації через вимогу відсторонення голови ОДА Олексія Савченка на час розслідування самогубства очільника Миколаївського аеропорту, ветерана АТО Владислава Волошина.  Активісти хочуть переконати депутатів ухвалити рішення про недовіру голові ОДА Олексію Савченку. Згодом правоохоронці вирішилипропустити близько 20 активістів, які намагалися прорватися до сесійної зали Миколаївської обласної ради.

 

25 березня під Миколаївською облдержадміністрацією зібралося кілька десятків активістів, які вимагали відсторонення голови ОДА Олексія Савченка на час розслідування самогубства очільника Миколаївського аеропорту, ветерана АТО Владислава Волошина. Учасники акції збирали  підписи за його відставку і заявили, що вимагатимуть, щоб депутати висловили недовіру Савченку. 

 

Як повідомлялося, 20 березня Нацполіція оголосила усі версії у справі про самогубство Волошина. Серед яких самогубство у стані душевного хвилювання, самогубство, скоєне у зв’язку з професіональною діяльністю на посаді в.о. директора, самогубство через взаємовідносини у родині, самогубство через можливі конфлікти під час проходження служби у ЗСУ та нещасний випадок при поводженні з вогнепальною зброєю.

 

18 березня у Миколаєві у власній квартирі скоїв самогубство шляхом пострілу з бойового пістолету 29-річний в. о. директора одного з комунальних підприємств області Владислав Волошин.

 

У поліції розповіли, що льотчик не залишив передсмертної записки, коли приїхали медики він був живий, і перебував у контактному стані, проте не надав жодної потрібної слідству інформації.