Новини 14:49

Луценко ініціював звільнення Холодницького з посади керівника САП

Генпрокурор та директор НАБУ направили до КДКП скарги про вчинення керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури дисциплінарних проступків.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко попросив Квалифікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів розглянути питання зняття Назара Холодницького з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

 

Таку заяву генпрокурор опублікував у себе на сторінці у Facebook.

 

"У рамках кримінального провадження, яке розслідується спільною групою ГПУ та Національного антикорупційного бюро за здобутими в ході слідства фактами, які належно розсекречені, до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів за підписами Генерального прокурора та директора Національного антикорупційного бюро сьогодні направлені дисциплінарні скарги про вчинення керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким дисциплінарних проступків", - написав Луценко.

 

Зазначається, що генпрокурор попросив КДКП розглянути питання зняття Н. Холодницького з посади заступника Генпрокурора - керівника САП.

 

Нагадаємо, раніше глава Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник повідомив, що Бюро співпрацює з Генпрокуратурою у справі проти керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Про це він заявив у четвер, 29 березня, після дискусії в Міністерстві фінансів.

 

Напередодні стало відомо, що працівники Національного антикорупційного бюро України декілька тижнів прослуховували кабінет глави Спеціалізованої антикорупційною прокуратури Назара Холодницького.

 

Згодом Холодницький підтвердив, що знайшов "жучок" у своєму кабінеті. Крім того, факт прослуховування кабінету керівника САП підтвердив генеральний прокурор України Юрій Луценко.