Новини 14:48

Рада запросила Ситника, Луценка та Холодницького на засідання

Керівники САП, НАБУ і Генпрокуратури запрошені до Ради о 12:00.

Верховна Рада вирішила заслухати 4 квітня директора Національного антикорупційного бюро України, генерального прокурора Юрія Луценка та керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Відповідне рішення  підтримали 247 народних депутатів.

 

"Була вимога від фракцій, щоб ми на завтра, згідно зі ст.6 і 34 регламенту Верховної Ради, запросити керівника САП Холодницького Назара і директора НАБУ Ситника Артема і генерального прокурора ", – заявив глава парламенту Андрій Парубій.

 

Керівники САП, НАБУ і Генпрокуратури запрошені до Ради о 12:00.

 

Як зазначається, коли в сесійній залі обговорювали запрошення керівників трьох силових відомства до парламенту, то йшлося про необхідність заслуховування інформації про протистояння між відповідними органами.

 

Нагадаємо, 20 березня стало відомо, що працівники Національного антикорупційного бюро України декілька тижнів прослуховували кабінет глави Спеціалізованої антикорупційною прокуратури Назара Холодницького. Глава НАБУ Артем Ситник підтвердив, що Бюро співпрацює з Генпрокуратурою у справі проти Холодницького.

 

 30 березня генеральний прокурор України Юрій Луценко попросив Квалифікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів розглянути питання зняття Назара Холодницького з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.2 квітня Контрольно-дисциплінарна комісія прокурорів порушилапровадження щодо глави Спеціалізованої антикорупційної прокурори Назара Холодницького. 

схожі новини